Asystent ds. sprawozdawczości finansowej

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów Finansów i Rachunkowości.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych, raportów konsolidacyjnych i zarządczych dla potrzeb grupy według standardów polskich i międzynarodowych
  • kontakt z klientami w zakresie sporządzanych raportów
  • bieżącą obsługa klientów zagranicznych
  • sporządzanie raportów i zestawień na życzenie klienta

Oczekujemy:

  • znajomości zasad rachunkowości
  • duża motywacja do pracy w dziale raportowania i chęć długoterminowego rozwoju w zakresie analizy finansowej, rachunkowości zarządczej
  • dobra znajomość j. angielskiego – minimum poziom B2
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • umiejętności interpersonalne predystynujące do bezpośredniego kontaktu z klientem
  • skrupulatność, dokładność i sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w najlepszej firmie doradczej w Polsce wg rankingu „Book of Lists 2018/2019”
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med.
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • świetną atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych

Lokalizacja

Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij