Asystent/ka w Dziale Usług Kadrowo-Płacowych

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów lub osób zainteresowanych rozwojem kariery w kadrach i płacach.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie do systemu płacowego zwolnień lekarskich, godzin nadliczbowych, urlopów, nowych pracowników
  • archiwizacja dokumentów
  • przygotowywanie protokołów przekazania dokumentów dla odchodzących klientów
  • układanie, porządkowanie, opisywanie dokumentacji kadrowej w teczkach osobowych
  • przygotowywanie korespondencji z paskami płacowymi i deklaracjami RMUA
  • sporządzanie raportów w zakresie np. ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, urlopów
  • segregacja i porządkowanie otrzymanych dokumentów
  • pomoc w przygotowaniu deklaracji PIT 11
  • wsparcie działu usług kadrowo-płacowych w codziennej pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (studenci ostatnich lat studiów również mile widziani)
  • dobrej znajomości jęz. angielskiego (znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności pracy w zespole
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • motywacji do pracy
  • inicjatywy
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • skrupulatności
  • dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excela)

Oferujemy:

  • pracę w najlepszej firmie doradczej w Polsce wg rankingu “Book of Lists 2018/2019”
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • świetną atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych

Lokalizacja

Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij