Asystent/ka w Dziale Usług Księgowych

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów Finansów i Rachunkowości lub osób zainteresowanych rozwojem kariery w księgowości.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • przygotowywanie dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy
  • wsparcie działu raportowania

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego lub j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu
  • samodzielności, komunikatywności, rzetelności oraz zaangażowania
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • znajomości programów księgowych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane będzie doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy:

  • pracę w jednej z najlepszych firm księgowych w Polsce wg rankingu „Book of Lists 2019/2020”
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • świetną atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@mazars.pl.

Lokalizacja

Kraków, Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij