Biegły Rewident – Manager w Dziale Audytu

Zakres obowiązków:

  • planowanie badania, Identyfikację kluczowych zagadnień, ocenę ryzyka
  • nadzór nad zespołem dedykowanym do badania, alokacja zadań i weryfikację wykonania zadań
  • analiza zagadnień z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości w świetle zgodności ze standardami
  • komunikacja z klientami, w tym raportowanie wyników badania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w firmach świadczących usługi z zakresu audytu
  • posiadania uprawnień Biegłego Rewidenta
  • Certyfikat ACCA będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej (MSSF, MSB)
  • wysokich umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •  pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku audytorskim
  •  rozwój kompetencji zawodowych
  •  pracę w młodym i dynamicznym zespole
  •  programy świadczeń pracowniczych

Lokalizacja

Kraków

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij