CRM Specialist

Mazars jest międzynarodową i niezależną organizacją audytorsko-doradczą, w której możesz zacząć swoją karierę zawodową, zdobywając doświadczenie u boku najlepszych specjalistów z całego świata. Przyjazna atmosfera, podnoszenie kwalifikacji oraz codzienne stawianie czoła nowym wyzwaniom sprawiają, że praca w Mazars to ekscytująca przygoda. Otwarcie biura Mazars w Warszawie w 1992 roku było odpowiedzią na rosnące oczekiwania coraz liczniej przybywających do Polski zagranicznych inwestorów. Świat biznesu zmienia się bardzo szybko. Tak jak my.

Zakres obowiązków:

  • udział w rozwoju systemu CRM oraz administrowanie systemem w obszarze sprzedażowym
  • opracowywanie raportów, analiz i prezentacji na podstawie narzędzi CRM
  • wspieranie użytkowników wewnętrznych w zakresie pracy z systemem CRM, w tym szkolenia i rekomendacje optymalizacji wykorzystywanych narzędzi
  • współpraca z administratorami CRM z innych spółek z Grupy (region CEE, Francja)

Oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia, formułowania wniosków i współpracy w tym zakresie z różnymi grupami odbiorców
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz skuteczność w realizacji celów
  • bardzo dobra znajomość programów Excel i Power Point
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM (będzie atutem)

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • praktyczny program szkoleń wewnętrznych
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na czas określony, potem możliwość zatrudnienia na stałe
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogata oferta aktywności sportowej w ramach karty Multisport

Lokalizacja

Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij