Starszy Specjalista VAT

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cechuje profesjonalizm i pasja do wykonywanego zawodu, które pragną podzielić się zdobytym doświadczeniem, jak również doskonalić swoje kompetencje w obszarze podatków.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo podatkowe na rzecz klientów Mazars w zakresie podatku VAT
  • udział lub prowadzenie przeglądów podatkowych
  • udział w spotkaniach biznesowych
  • przygotowanie oraz nadzór nad opiniami podatkowymi, pismami procesowymi
  • nawiązywanie relacji z nowymi klientami oraz utrzymywanie stałego i bezpośredniego kontaktu z istniejącymi kontrahentami

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku konsultanta lub starszego konsultanta
  • ugruntowana wiedza z zakresu VAT
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów podatkowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • analityczne podejście do zadań

Oferujemy:

  • dużą samodzielność
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem zespołu
  • uczestnictwo w ambitnych projektach dla znaczących podmiotów działających na polskim i zagranicznym rynku
  • rozbudowany pakiet medyczny
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • System Kafeteryjny MyBenefit

Lokalizacja

Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij