Starszy/a Asystent/ka w Dziale Usług Księgowych

Opis stanowiska:

  • wsparcie głównego księgowego w procesie sporządzenia deklaracji VAT oraz CIT,
  • sporządzanie raportowania dla GUS i NBP,
  • udział w pracach dotyczących sporządzenia sprawozdania finansowego,
  • sporządzanie raportów i analiz wewnętrznych pod kierunkiem głównego księgowego,
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów i rachunkowości lub w trakcie edukacji,
  • 2 letniego doświadczenia w księgowości, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu,
  • samodzielności, komunikatywności, rzetelności oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • znajomości programu Excel, znajomość programów księgowych będzie dodatkowym atutem,
  • dobrej komunikacji i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialności i umiejętności dotrzymywania ustalonych terminów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • inicjatywy zaangażowania i motywacji,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pracę w  firmie o ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna Enel-med, karta Multisport, ubezpieczenie NNW)
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.

Lokalizacja

Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij