Stażysta w Dziale Audytu

W związku z dynamicznym rozwojem naszych biur w Warszawie i w Krakowie, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

Okres trwania stażu: październik 2017 – maj 2018

Naszą ofertę kierujemy do studentów ostatnich lat kierunków związanych z ekonomią, finansami i rachunkowością.

Do zadań Stażysty będzie należało:

  • uczestnictwo w badaniu sprawozdań finansowych Klientów Mazars
  • przygotowywanie dokumentów, analiz/raportów koniecznych do prawidłowego wykonania badania
  • wsparcie pracy Seniorów w trakcie realizacji projektu
  • praktyczne poznawanie zasad metodologii przeprowadzania Audytu

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego i/lub znajomości jęz. niemieckiego lub francuskiego
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • liczne szkolenia
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia na stałe po zakończonym stażu

Lokalizacja

Kraków, Warszawa

Twoje dane

* pola obowiązkowe

Dokumenty aplikacyjne

* max 2 Mb (DOC, DOCX, PDF)

Wyszukaj ofertę pracy

Zamknij